چهارشنبه 02 مهر 1399   |   اخبار مرکز ، مستند    |    محمدحمیدی‌مقدم ، برنامه «نردبان» شبکه مستند    |    2393

مدیرعامل مرکز گسترش مهمان برنامه «نردبان» شبکه مستند می‌شود

مدیرعامل مرکز گسترش مهمان برنامه «نردبان» شبکه مستند می‌شود

جدیدترین قسمت برنامه «نردبان» با حضور محمدحمیدی‌مقدم، مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و دبیر جشنواره سینما‌حقیقت، عصر جمعه 4 مهر 99) روی آنتن شبکه مستند سیما می‌رود.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، دوازدهمین قسمت از فصل جدید برنامه تلویزیونی «نردبان» از ساعت 18:30 عصر جمعه روی آنتن شبکه مستند می‌رود. مهمان ویژه این قسمت از برنامه «محمد حمیدی‌مقدم» مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و دبیر جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت است. او در گفت‌وگو با حامد شکیبانیا، از تجربیات چند دهه خود در سینمای مستند صحبت می‌کند، گزارشی از فعالیت‌های مرکز گسترش را بیان و آخرین اخبار از برگزاری جشنواره سینماحقیقت را مطرح می‌کند.

حمیدی‌مقدم در این‌ گفت‌وگوی تلویزیونی با شبکه مستندسیما، ضمن بیان خاطراتی از ساخت مجموعه‌هایی نظیر «مستند 4» و «سینما یک» در تلویزیون، پاسخ سوالات مردم و مستندسازان درباره‌ی شیوه برگزاری و نمایش مستندها در چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت که امسال به صورت آنلاین برگزار می‌شود را می‌دهد.

در بخش دیگر این برنامه، سعید فرجی، عکاس و مستندساز نام‌آشنای کشور در برابر دوربین نردبان قرار گرفته و از تجربیات عکاسی و مستندسازی خود در بحران‌های مختلف سخن می‌گوید.

در آیتم «گفت‌و‌جو» برنامه نردبان نیز پیروز کلانتری و روبرت صافاریان درباره‌ی حضور مستندساز جلوی دوربین صحبت کرده و حنیف شهپرراد در بخش «مستند خلاق» به بررسی موضوع دیده شدن یا دیده نشدن تدوین در فیلم مستند می‌پردازد.

علاقه‌مندان برای مشاهده کامل آیتم‌های برنامه می‌توانند به وب‌سایت شبکه مستند به آدرس http://www.doctv.ir/nardeban و صفحه اینستاگرام برنامه به نشانی https://www.instagram.com/nardebandoc مراجعه کنند.

«نردبان» مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که تلاش می‌کند فیلم و عکاسی مستند را به علاقه‌مندان آموزش دهد. این برنامه با اجرای محمد (حامد) شکیبانیا، کارگردانی و تهیه‌کنندگی اصغر احمدپور و فاطمه بوربور، با آیتم‌هایی متنوع جمعه‌ها ساعت 18:30 روی آنتن شبکه مستند می‌رود و بازپخش آن شنبه‌ها ساعت 15 است.