/ درباره ما / اخبار و رویدادها / کتابخانه / پیوندها / تماس با ما / وزارت ارشاد
حاشیه های ششمین روز دوازدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت: هیاهوی استقلالی ها و بازدید شهردار تهران
کد مطلب :1707نمایش مستند «آبی به رنگ آسمان» در ششمین روز جشنواره با شادی و هیاهوی استقلالی هایی همراه بود که علی فتح الله زده، مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال را در جمع خود می دیدند.
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، در حالیکه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت به روزهای آخر خود نزدیک می شود اما همچنان مورد بازدید شخصیت های مختلف سینمایی، فرهنگی، سیاسی و حتی ورزشی قرار می گیرند.
در این روز، پیروز حناچی شهردار تهران به پردیس سینمایی چارسو آمد و ضمن بازدید از سالن های سینما، دیداری با سید محمد مهدی طباطبایی نژاد دبیر جشنواره داشت.
غلامحسین کرباسچی، شهردار سابق تهران هم از جمله کسانی بود که برای تماشای فیلم به جشنواره سینماحقیقت آمد.
بخش بین الملل هم به دو دلیل روز شلوغی داشت، یکی اینکه آخرین روز نشست بازار بود و مستندسازان می خواستند نهایت استفاده را از نشست های بازار داشته باشند و هم اینکه همه مهمانان خارجی به جشنواره رسیده بودند و با برگزار شدن جلسه های بحث و گفت و گو و پیچینگ و نمایش فیلم ها مستندسازان مورد توجه خود را پیدا کرده بودند.
لادن طاهری، سرپرست موزه سینما هم از دیگر مهمانان این روز بود.
دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت تا روز 25 آذرماه در پردیس سینمایی چارسو ادامه دارد. آیین اختتامیه این رویداد عصر یکشنبه 25 آذر در سالن اندیشه برگزار می‌شود.